W dniach 18-20 września 2020 roku w Niepokalanowie Lasku odbędą się Różańcowe rekolekcje w milczeniu. Oprócz Eucharystii, fundamentem tych rekolekcji  będzie adoracja Najświętszego Sakramentu oraz rozważanie tajemnic chwalebnych Różańca świętego. W czasie rekolekcji istnieje też możliwość osobistej rozmowy z kapłanem. Można też pogłębić swoją duchowość maryjną rozważając słowo Boże.

Liczba miejsc ograniczona. Ponieważ rekolekcje kwietniowe nie odbyły się, dlatego na rekolekcje wrześniowe pozostało już miejsce tylko dla 5 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. W celu rejestracji proszę o zgłoszenie e-mailowe na adres moderator@sen.edu.pl

Cena rekolekcji to 190 zł (pokój 2-osobowy bez ubikacji, ale z prysznicem) lub 180 zł (pokój 2-osobowy bez łazienki). Nie ma pokoi 1-osobowych. Wymagana przedpłata 50 zł na numer konta podany we wiadomości zwrotnej przy zgłoszeniu. Pozostała część kwoty będzie do zapłacenia na miejscu. W razie rezygnacji z rekolekcji zaliczka nie jest zwracana, zostanie przeznaczona na cele ewangelizacyjne.

Więcej szczegółów można dowiedzieć się również na stronie www.sen.edu.pl lub pod numerem telefonu 696 636 884.

Na koniec tych rekolekcji można wstąpić do Rycerstwa Niepokalanej.