Listopadowe rekolekcje w milczeniu

Członków SEN zapraszam na weekendowe rekolekcje w milczeniu „Cały Niepokalanej – Jej rycerz”. Odbędą się one w dniach 8-10 listopada 2019 roku w Niepokalanowie-Lasku. Całonocna adoracja w ciszy to dobra okazja do usłyszenia w sercu głosu Jezusa i Maryi. Rekolekcje to również propozycja dla każdego Rycerza, który chciałby pogłębić swoją duchowość maryjną rozważając Słowo Boże, żyć modlitwą w pokorze i ciszy za przykładem św. Maksymiliana oraz uczyć się od Niepokalanej całkowitego zaufania myślą i sercem Panu Jezusowi.
W czasie rekolekcji istnieje możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu (również nocą) oraz osobistej rozmowy z kapłanem. Udział wziąć mogą członkowie SEN formacji stałej lub będący na przerwie formacyjnej.
Cena rekolekcji to 180 zł (pokój 2-osobowy z łazienką) lub 150 zł (pokój 2-osobowy bez łazienki). Wymagana przedpłata 50 zł na numer konta podany we wiadomości zwrotnej przy zgłoszeniu.
W celu rejestracji proszę o zgłoszenie e-mailowe na adres moderator@sen.edu.pl. Więcej szczegółów można dowiedzieć się również pod numerem telefonu 696 636 884.
Serdecznie zapraszamy!

o. Robert Maria Stachowiak

 

„Gdy nie zachowamy przepisanego milczenia, to i łaskom Bożym nie będziemy mogli odpowiedzieć, a gdy jednej nie odpowiemy, to cały szereg dostępnych łask będzie dla nas stracony, a które jednak moglibyśmy otrzymać, zachowując skupienie” – o. Maksymilian M. Kolbe

14 marca 2019|