1709, 2022

VI Ogólnopolskie Spotkanie Dzieci w Niepokalanowie

Po raz kolejny rycerze Niepokalanej formujący się w Szkole Ewangelizacji Niepokalanej włączyli się w organizację Ogólnopolskiego Spotkania Dzieci w Niepokalanowie. Relacja ze spotkania i zdjęcia na stronie "Rycerzyka Niepokalanej": "VI OSD za nami!"

1009, 2022

SEN z Łodzi na Świętym Krzyżu

Z początkiem września łódzka grupa SEN wybrała się na pielgrzymkę do Klasztoru Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. SEN-owicze wykorzystali ten wyjazd na wspólną modlitwę oraz adorację Relikwii Drzewa Krzyża Świętego. Nie zabrakło również czasu na miłe pogawędki przy pysznej kawie i szarlotce.  

409, 2022

Rekolekcje dla Osób Niepełnosprawnych

Tradycyjnie na przełomie sierpnia i września w Lasku odbyły się "Rekolekcje dla Osób Niepełnosprawnych", zorganizowane przy dużym zaangażowaniu m.in. animatorów ze Szkoły Ewangelizacji Niepokalanej oraz pełnych poświęcenia wolontariuszy. Był to przede wszystkim czas spotkania z Bogiem, ale także odnowienia wzajemnych relacji i poznania nowych ciekawych osób. Poprzez kolejne dni rekolekcji zawierzaliśmy swoje życie Bogu przez Niepokalaną, modliliśmy się o uzdrowienie duchowe i fizyczne oraz nabieraliśmy jeszcze większej chęci do głoszenia wiary innym. Mogliśmy też pogłębić [...]

2808, 2022

Rekolekcje Apostolskie

W sierpniu odbyły się Rekolekcje Apostolskie, które są ostatnimi w podstawowym programie formacyjnym Szkoły Ewangelizacji Niepokalanej. Uczestnicy mieli możliwość przede wszystkim pogłębienia swojej relacji z Panem Jezusem, a także przyswajali sobie wskazówki przydatne w działalności apostolskiej. Oprócz modlitw i konferencji, był to również czas na wspólne rozmowy i odpoczynek. Rekolekcje odbyły się w Centrum św. Maksymiliana w Harmężach, a dokładnie w domu Sióstr Misjonarek Ojca Kolbego.

2307, 2022

Rekolekcje dla Rodzin w Lasku

W dniach 18-23 lipca 2022r. w Niepokalanowie-Lasku odbyły się doroczne Rekolekcje dla Rodzin, w których organizacji duży udział mieli animatorzy ze Szkoły Ewangelizacji Niepokalanej. Podczas rekolekcji dorośli poprzez rozważanie Słowa Bożego, osobistą modlitwę, spotkania z zaproszonymi gośćmi i rozmowy zgłębiali temat komunikacji między małżonkami i budowania szczęśliwej relacji małżeńskiej. Dzieci miały także swoje zajęcia, podczas których znalazł się czas na modlitwę, naukę i zabawę. Nie zabrakło też takich momentów jak odnowienie przysięgi małżeńskiej i wstąpienie [...]

Przejdź do góry