Aktualności

1205, 2021

Maj [aktualizacja 12.05.2021]

Chcemy zaprosić Was do pogłębienia relacji z Matką Bożą. Dlatego też w tym miesiącu publikujemy pomocne materiały, aby jeszcze lepiej poznać Maryję :) W kolejnych dniach na naszej stronie będą ukazywać się medytacje Maryjne, fragmenty nauczania papieży i świętych, a także krzyżówki związane z tą tematyką.   MEDYTACJE MARYJNE:   KRZYŻÓWKI:   NAUCZANIE ŚWIĘTYCH I PAPIEŻY:     KATECHIZM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO:

1005, 2021

Medytacja #8 (Bóg mnie kocha)

Maria! Zapraszamy do naszej kolejnej medytacji, w dalszym ciągu pozostajemy w temacie Bożej miłości. Tym razem, będziemy rozważać to, że Boża miłość nigdy nie ustaje :) Zapraszamy do wspólnej modlitwy :)

2904, 2021

Medytacja #7 (Bóg mnie kocha)

Maria! Zapraszamy do naszej kolejnej, siódmej już medytacji, w dalszym ciągu pozostajemy w temacie Bożej miłości. Tym razem, będziemy rozważać odwieczną Bożą miłość. Zapraszamy do wspólnej modlitwy :)

2904, 2021

Medytacja #6 (Bóg mnie kocha)

Maria! Zapraszamy do naszej kolejnej medytacji, w dalszym ciągu pozostajemy w temacie Bożej miłości. Zapraszamy do wspólnej modlitwy :)

904, 2021

Medytacja #5 (Bóg mnie kocha)

Zapraszamy do naszej kolejnej, piątej już medytacji, w dalszym ciągu pozostajemy w temacie Bożej miłości. Tym razem, będziemy rozważać postawę człowieka wobec złego ducha i jego pokus. Zapraszamy do wspólnej modlitwy :) Zachęcamy do rozważania Słowa Bożego. Jako pomoc proponujemy cykl medytacji, których tematem jest kerygmat. Pierwsza seria dotyczy prawdy, że Bóg mnie kocha.