Aktualności

103, 2021

Wielki Post 2021 [aktualizacja 1.03.2021]

Środą Popielcową rozpoczynamy kolejny Wielki Post. W tym roku ten ważny okres liturgiczny rozpoczyna się 17 lutego, tzn. w 80. rocznicę aresztowania św. Maksymiliana M. Kolbego. Był to początek ostatniego etapu drogi św. Maksymiliana do Nieba... Życzymy wszystkim, aby ten czas przybliżył każdego z nas do radosnego spotkania z Panem na końcu ziemskiego życia. Publikujemy również materiały, które mogą pomóc w dobrym wykorzystaniu nadchodzących dni:   - przykładowy opis medytacji Słowa Bożego - [...]

1802, 2021

Medytacja #2 (Bóg mnie kocha)

Zachęcamy do rozważania Słowa Bożego. Jako pomoc proponujemy cykl medytacji, których tematem będzie kerygmat. Pierwsza seria dotyczy prawdy, że Bóg mnie kocha.

1802, 2021

Medytacja #1 (Bóg mnie kocha)

Zachęcamy do rozważania Słowa Bożego. Jako pomoc proponujemy cykl medytacji, których tematem będzie kerygmat. Pierwsza seria dotyczy prawdy, że Bóg mnie kocha.

3112, 2020

Adwent 2020 – świadectwa

Czas Adwentu był dla mnie okresem dużych zmian. Biorąc udział w akcji "Pozwól sobie na Adwent" wraz z modlitwą, postem i jałmużną przychodziły z Nieba natchnienia, w których strefach powinnam zrobić porządki przed Bożym Narodzeniem. Kluczowym dniem był 8 grudnia, kiedy Mama - Niepokalana po godzinie miłosierdzia (którą spędziłam w Kościele) dodała mi odwagi i złożyłam wypowiedzenie z pracy. Wyszłam poza strefę swojego komfortu. Przyszedł spokój. Nie boję się co będzie dalej bo WIEM, że [...]

2412, 2020

Życzenia na Święta i nie tylko

W imieniu Szkoły Ewangelizacji Niepokalanej życzenia na Święta Bożego Narodzenia 2020 i dalsze nasze życie złożył o. Arkadiusz M. Bąk, moderator rejonu SEN w Harmężach.